Öncü Kablo Çekme Teknolojileri

Danışmanlık

Danışmanlık

Temha Makine kablo çekme sürecinde kullanılan ürünlerin imalatını yapmakla birlikte, kullanıcıları en güncel yöntemler hakkında bilgilendirmek ve gerekli hesaplamaları yapmak üzere danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

Yer altı ve yer üstü kabloları

Başarılı bir kablo çekme işlemi için önceden bazı hesaplamaların yapılması ve kullanılacak ekipmanların planlanması gereklidir. Kablo çekme sürecinde çeşitli zorluklarla karşılaşılabilir. Örneğin çok ağır kabloların uzun mesafeler boyunca, boru içerisinde kıvrımlı gidişleri özel yaklaşımlar gerektirir. Bu sürecin gerekliliklerini önceden ortaya koyacak hesaplamaların yapılması ve uygun ekipmanların seçimiyle maliyetlerin daha yüksek doğruluklarla ortaya konmasına yardımcı olacaktır. Projelere teklif verme süreçlerinde bizimle yapacağınız görüşmeler sizleri ekstra maliyetlere katlanmaktan kurtaracaktır. Proje, kablo güzergahı ve kablo bilgilerini bizimle paylaşın biz size çözümler önerelim.

Kablo tavaları

Sadece yeraltı ve yer üstü kablo çekme süreçleriyle ilgili değil birçok endüstriyel tesiste kullanılan kablo tavalarında kablo çekme süreci ile ilgili yardımlarımız içinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Enerji santralleri, rafineriler, sanayi tesisleri ve farklı birçok inşaat süreçlerinde kullanılan bu karmaşık süreçler teorik ve pratiği buluşturacak hesaplamalar ve sistematik yaklaşımlar ile başarılı şekilde sonuçlandırılacaktır.

Temha Makine’nin taahhüt işi yapmadığını vurgulamak isteriz. Bizim görevimiz sizleri kullanılabilecek en güncel yöntemler hakkında bilgilendirmek ve yapacağımız hesaplamalar ile olası sorunları önceden öngörmek ve çözüm sunmaktır.